orxanulfanov @ hotmail.com

Merhaba çok değerli takipçilerim. Yayınımızın asıl konusuna geçmeden önce belirtmek isterim ki herkes ayağını denk alacak, herkes haddini bilecek. Ohhh be rahatladım. Şimdi yayınımıza geçebiliriz.

Size çok önemli bilgiler verecek, herkesin iç yüzünü gösterecek ve içimizdeki ajanları gün yüzüne çıkartacağım.  Ha aklıma gelmişken haddinizi bilin yoksa sürdürürüm sizi buralardan alimallah. Evet, ne diyorduk? Size bir fotoğraf göstereceğim. Bakınız. Bu fotoğraftaki kim biliyor musunuz? Ben belgelerle konuşurum, kayıtlarla konuşurum. Ayağınızı denk alın. Sabrımın sınırlarını zorlamayın. Sizi lağvederim, bitiririm.  Evet, nerede kalmıştık? Ha bu fotoğraftaki bayan kim biliyor musunuz? Yalnız güzelmiş de. Benim kim olduğumu bilmiyorlar. Kim olduğumu öğretirim onlara. Önünü ilikleyerek konuşacaklar benimle. Yoksam sürdürürüm onları buradan.

 Evet, sayın seyirciler. Bu arada beni biri arıyor. ‘’Alo kimsin sen? Sen kimsin? Kimsin la sen? Sürdürürüm seni buradan. Bitiririm seni.’’ Şimdi de yorumlara bakalım. Biri ‘’Abi kim bu?’’ diye soru sormuş. Bir kere sen kimsin bana abi diyorsun? Bana abi diyemezsin. Önünüzü ilikleyin. Mahkemeye veririm sizi. Mahkemede anlatırsınız derdinizi. Mahkeme, mahkeme, mahkeme… Evet, seyircilerim bir şarkı gönderiyorum sizlere.

 ‘’Mahkemeye versem seni asarlar, asarlar hey
Cehennemde cayır cayır yakarlar yakarlar hey’’

 Sayın seyirciler biliyorsunuz tanjant, kotanjant, küp, daire, eğilmedik. Neyse yorumlara bakamaya devam edelim. Biri yazmış ki ‘’Kılavuzu karga olanın burnu pislikten çıkmazmış’’ . Evet, tamamıyla katılıyorum. Elif, vav, buradan çıkmadık, çıkmayacağız.

Daha anlatacağım çok şey var. Şimdiye kadar sadece %1’ini anlattım. Diyebilirsiniz ki bu kadar şeyi nereden biliyorsunuz? Ben bilirim. Bana bilgiler gelir. Bana bilgiler akıyor, yağıyor. Yağmur mu yağıyor? Galiba havalar soğudu. Üşüyeceğim. Dur şu kâğıdı yakayım. Biraz romantik de oldu dimi? Evet, ısındık. İşte senin gazeteciliğin bu ve ben bunu yaktım. Sınır dışı ettiririm, sürdürürüm, yakarım, yıkarım. Neyse ben önümdeki kâğıtları düzenlerken siz bir şarkı dinleye durun.

 ‘’Deliyim gözü kara deliyim
Yakarım Roma’yı da yakarım ben’’

 Değerli takipçilerim nerede kalmıştık? Ha bu arada kâğıt ne güzel yandı bardak içinde değil mi? Biraz da aydınlık oldu. Ben de bilgi çok. Bana gelen bilgilerin, haberlerin haddi hesabı yoktur. Zamanı gelince açıklayacağım. Yorumlara bakalım. Biri yazmış ki ‘’Sen çok fit…’’ Neyse bu yorumu boş verelim. Bu arada yayınımız donuyor. Evet, birileri beni  engellemeye çalışıyor. Evet sayın seyirciler birileri beni önümü kesmeye çalışıyor. Onlara sesleniyorum. Beni engelleyemezs….

Evet, sayın izleyiciler yayınımız gittiği için tekrardan başlıyoruz. Bu arada benim için kim izlemiş kim izlememiş hiç önemi yok. İzleyici sayısının hiç ama hiç önemi yok. Yayınımız gittiği için biraz bekleyelim izleyicilerimiz gelsin. Değerli hemşerilerim Azerbaycanlı kardeşlerimizin ‘’ Adam var ki, adamların naxşıdı, adam var ki, heyvan ondan yaxşıdı; adam var ki, dindirərsən can deyər, adam var ki, dindirməsən yaxşıdı’’ diye atasözü vardır. Bunu anlatmaya gerek yok dimi? Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok.  Mükemmel.

Bir diğer konumuz. Ortada bir kuruluş var. Çatı, matı diyorlar onun için. Bu kuruluş ne? Bunlar kim be? Bunu ben kurdum bunu. Ben de yıkarım. Benim referansım olmadan hiçbir şey yapamazlar. Neyse yorumlara bakmaya devam edelim. Biri ‘’ Azizim sen ne anlatıyorsun?’’ diye soru sormuş. Hemen cevap vereyim. Tanjant, kotanjant, küp, daire. Bunları bilmiyorsan git öğren. Sen kimsin de bana ne anlatıyorsun diyorsun? Siz bana bir şey diyemezsiniz. Aile kutsaldır. O yüzden ailenizden başlarım sizin. Hepinizi sürdürürüm.

Gördünüz dimi bizi nasıl engellemeye çalıştılar. İşte benim konuşmamı istemiyorlar. Ancak biz bu mücadeleyi aydınlık için veriyoruz. Hava mı karardı? Yakayım bir kâğıt daha? Aydınlatayım mı ortalığı? Evet, bir şarkı daha gelsin benden size.

 ‘’Yansın geceler sabahı da söndürelim

  Beni yak, beni yık, beni hapset …’’

 Ihıım neyse. Boş verelim şarkıyı. Kimse beni yakamaz, yıkamaz. Ben yakarım, ben yıkarım, ben hapsettiririm. Ben, ben, ben, ben, ben….

cansız yayın